Nabídka víkendového školení

22.04.2016 18:37

Na letní sezónu 2016 Vám nabízíme víkendové školení pro osoby pečující a v evidenci.  

Jedná se o pobytové školení na Přední Výtoni v časové dotaci 24 hodin. Školení zajišťují lektoři s bohatými zkušenosti v této oblasti. V rámci školení zajišťujeme krátkodobé hlídání dětí po dobu probíhajícího kurzu - během pobytu jsou zajištěny aktivity pro děti včetně odborného dozoru.

 

Námi nabízený rekreační objekt se nachází na pravém břehu Lipenského jezera v obci Přední Výtoň. Asi 100m od objektu se nachází farní kostel sv. Filipa a Jakuba, na který je překrásný výhled přímo z areálu a jezero lipenské přehrady je jako na dlani - vzdálenost 250 m.

 

Ubytování :   Rekreační apartmánový domek, má 2 pokoje po 2 lůžkách, sociální zázemí se sprchou, teplá voda, WC.  Topení přímotopy.

 

Vybavení pokoje: dobrý standart v tomto typu ubytování. Povlečeno. Minibar. Malá terasa, zahradní nábytek, (parkování u objektu).

 

Doprovodný program pro dospělé i děti: Výtvarné aktivity - arteterapie, společenské hry zaměřené na sebepoznání, v případě "dobrého počasí" míčové hry, v areálu možnost využití bowling, stolní fotbálek, kulečník.

 

Pro rok 2016 jsme pro děti připravili téma „indiánské léto, hledání ztraceného pokladu“.

 

Možnost využít atrakcí v obci Lipno nad Vltavou (Lanový park, bobová dráha, Vyhlídka

korunami stromů více na: https://www.lipnoservis.cz/), vzdáleném cca. 4 km. - za poplatek.

 

Stravování:    V restauraci

Doprava:       Vlastní- možno zajistit dopravu autobusem z Českého Krumlova.

 

Studijní pobyt zahrnuje: ubytování, studijní materiály a přednášková místnost, lektoři: aktivity pro děti a hlídání dětí po dobu školení zajištěno odborným personálem - respitní péče. 

 

Termíny: po individuální domluvě